תפריט
צור קשר
טלפון
אבחון דידקטי - מכון הישג
072-394-4408      פייסבוק      צור קשר טלפון
התקשרו 0723944408
אבחון דידקטי אבחון דידקטי נותן לתלמידים, הורים, מורים וגם סטודנטים תמונה מדויקת ומפורטת לא רק על עצם קיומן של לקויות למידה, אלא גם היכן מסתתרות נקודות החוזק, ואיך ניתן למקסם את היכולות של כל אחד ואחד לפי הנתונים האישיים והיכולות שלו. החל מ-1400
אבחון פסיכודידקטי בגישתנו הייחודית, מכון הישג בודק את מכלול היכולות, הכישורים והפוטנציאל של כל מאובחן על מנת לזהות לקויות למידה. לאחר בדיקה מקיפה, המומחים שלנו ייתנו דגשים מקצועיים כדי לטפל בכל נושא ספציפי. הנחה לקבוצות
לרשימת המאמרים
מלאו את הטופס הבא ונציג מטעמינו יחזור אליכם :
שם מלא
טלפון
דוא"ל
הערות
 

אבחון דידקטי לשנת תשע"ז

חוויתם קשיים בלימודים בשנת התשע"ו? הייתם רוצים שנה מוצלחת יותר? ייתכן מאוד שללא עזרה מקצועית, אבחון דידקטי ייסודי, יהיה כמעט בלתי אפשרי לשפר את ההישגים שלכם בצורה משמעותית. מומלץ למי שחווה קשיים לפנות אל אנשי מקצוע מובילים, לצורך אבחון והדרכה להוראה מתקנת.
הורים וסטודנטים יקרים,
 אם חוויתם בשנה הנוכחית וייתכן וגם בשנים שקדמו לה קשיים בלימודים, שפגעו ברמות שונות ביכולת הלימודית שלכם כסטודנטים או של בנכם התלמיד, אתם בוודאי מייחלים לשפר את הרמה הלימודית בשנה הבאה.
המטרה של כולנו היא ששנת הלימודים תהיה שנה מוצלחת!
לכן, דווקא עכשיו זהו הזמן הטוב ביותר עבורכם לביצוע אבחון דידקטי ייסודי ולהצליח לאבחן בדיוק מה היו הבעיות השנה, ממה הם נבעו, הגדרה מדויקת של הבעיה ומציאת פתרון ודרכי הוראה מתקנת לשנה הבאה, כך שבשנה הבאה הלומד יגיע להישגים משמעותיים. 

מדוע חשוב כל כך לערוך אבחון דידקטי לשיפור רמת הלימודים?

פעמים רבות כאשר לתלמיד ישנם קשיים בלימודים, הוא אינו מצליח בשיעורי הבית, הוא אינו מבין את חומר הלימוד, התלמיד משקיע אך לא מצליח במבחן וכדומה, אנו נוטים לנסות לטפל בזה בכוחות עצמנו. זה כמובן חיובי. חשוב מאוד לנסות ולאתר את הבעיה בכוחות עצמכם. להשקיע יותר בלימודים ולנסות לברר עם המורה כיצד הוא יכול להצליח יותר במבחן.
לעיתים זה לא מספיק. ישנם מקרים רבים בהם על מנת לאבחן את הבעיה, את הגורם לקשיים בלימודים יש צורך במאבחנת מקצועית בלבד. באמצעות אבחון דידקטי מקצועי ניתן לאתר ולהגדיר בעיות רבות שעבור מי שאינו מומחה הם אינם מזוהות, ואין לו את הידע והניסיון על מנת לאבחן אותן אין את הכלים לאתר את הבעיה ובוודאי שלא להתאים את שיטת ההוראה המתקנת הנדרשת.
למעשה, עריכת אבחון דידקטי זהו כבר 80% מהשיפור בלימודים, לאחר מכן נדרשת התמדה ושימוש בהוראה המתקנת הנדרשת, וההצלחה כבר תגיע!
אנו במכון הישג עורכים אבחון דידקטי לתלמידים רבים מידי שבוע.

נשמח לעמוד לשירותכם.
התקשרו עוד היום לקביעת פגישה: 072-394-4408


עמוד הבית אודות מכון הישג צוות מומחים אבחון דידקטי לילדים מחירון אישורים ורישיונות דרושים סניפים מאמרים צור קשר