תפריט
צור קשר
טלפון טלפון
072-394-4408      פייסבוק      צור קשר טלפון
לרשימת הסניפים שלנו התקשרו 0723944408
מידע על אבחון דידקטי ופסיכודידקטי
מלאו את הטופס הבא ונציג מטעמינו יחזור אליכם :
שם מלא
טלפון
דוא"ל
הערות
 

אבחון דידקטי אנגלית

אם יש לכם קשיים באנגלית, אתם משקיעים ולא מצליחים, יתכן ואתם זקוקים לבדוק את הבעיה באמצעות אבחון דידקטי באנגלית, כך תוכלו להיות שקטים שאין לכם בעיה אמיתית, או לחילופין להתחיל לטפל בבעיה בצורה יסודית ולדאוג להכרה של משרד החינוך בבעיה בעקבות האבחון הרשמי בלקות הלמידה באנגלית.

אבחון דידקטי באנגלית - מכון הישגסובלים בלימוד שפות זרות?

מרגישים שלא משנה כמה תלמדו יש מחסום בניכם לבין השפה האנגלית?

אבחון דידקטי באנגלית יסייע לכם להתגבר על המכשולים ולהגיע להישגים משמעותיים, תוך שיפור רמת האנגלית שלכם בפרט ויכולת הלימוד של שפות זרות בכלל.

חשיבות של לימוד שפות זרות

אנו במכון הישג יודעים היטב את החשיבות של לימוד שפות זרות בעיקר בשלבים של חיפוש עבודה וקבלה ללימודים גבוהים. ידיעת השפה האנגלית למשל מודגשת כדרישה במקומות עבודה רבים וכן מהווה תנאי לקבלה לרוב מקצועות הלימוד האקדמאים.

אם עד היום לא הצלחתם ללמוד את השפה או אם אתם מזהים כי לילדכם יש בעיה מהותית באנגלית ביצוע אבחון דידקטי באנגלית יסייע לכם בצורה משמעותית לשיפור הישגים.

כיצד יכול אבחון דידקטי באנגלית לסייע ללמידת האנגלית?

ראשית, כאשר יודעים את מקור הבעיה אפשר לטפל בה, כאשר לא יודעים מה גורם ללקות הלמידה לא ניתן להתאים שיטות שונות של הוראה מתקנת וכדומה. 
שנית, אבחון דידקטי באנגלית המעלה ממצאים לבעיות ממשיות מקנה לתלמיד הקלות במבחנים, בחומרי הלימוד, וכן גם יחס מבין יותר מצד המורה המלמד.


נשמח לעמוד לשירותכם.
התקשרו עוד היום לקביעת פגישה: 072-394-4408