תפריט
צור קשר
טלפון
אבחון דידקטי - מכון הישג
072-394-4408      פייסבוק      צור קשר טלפון
התקשרו 0723944408
אבחון דידקטי אבחון דידקטי נותן לתלמידים, הורים, מורים וגם סטודנטים תמונה מדויקת ומפורטת לא רק על עצם קיומן של לקויות למידה, אלא גם היכן מסתתרות נקודות החוזק, ואיך ניתן למקסם את היכולות של כל אחד ואחד לפי הנתונים האישיים והיכולות שלו. החל מ-1400
אבחון פסיכודידקטי בגישתנו הייחודית, מכון הישג בודק את מכלול היכולות, הכישורים והפוטנציאל של כל מאובחן על מנת לזהות לקויות למידה. לאחר בדיקה מקיפה, המומחים שלנו ייתנו דגשים מקצועיים כדי לטפל בכל נושא ספציפי. הנחה לקבוצות
לרשימת המאמרים
מלאו את הטופס הבא ונציג מטעמינו יחזור אליכם :
שם מלא
טלפון
דוא"ל
הערות
 

אבחון דידקטי חשבון

אבחון בחשבון ניתן על ידי מיטב המומחים של מכון הישג, פנו אלינו עוד היום לבירור אודות לקויות למידה בחשבון, מחירים ותנאי תשלום נוחים עבור אבחון דידקטי בחשבון.

אבחון דידקטי בחשבוןאבחון דידקטי בחשבון הינו תוספת אפשרית לאבחון הדידקטי הבסיסי של מכון הישג. אבחון דידקטי בחשבון בודק את מיומנותו של התלמיד בחשיבה כמותית בהשוואה לרמה הממוצעת בקרב תלמידי כיתתו. שיטת מכון הישג כוללת העברת מבחנים מותאמים לילד הנבחן בכדי לבדוק את יכולתו בחשבון וחשיבה כמותית בכלל. לפי ההישגים במבחנים אלה, המאבחן או מאבחנת יקבע את רמתו ואלו הקלות מגיעות לתלמיד במבחני בית הספר. 

מתי צריך אבחון דידקטי בחשבון?

  • אם המורה מעידה על בעיית אמיתיות ברמה הלימודית בחשבון.

  • אם הידע של ילדכם אינו תואם את רמת הידע הממוצעת באותו השנתון.

  • אם אתם מנסים ללמד את ילדכם, משקיעים שעות ואתם לא רואים פירות מספקים.

מה יכול לגרום ללקויות למידה בחשבון?

ישנם גורמים רבים שעלולים לפגוע ברמה הלימודית של הילד במקצוע החשבון. חלקם נפוצים מאוד וניתן אף לחוש אותן לעיתים לבד כגון בעיות קשב וריכוז, וכם בעיות שלא כל כך ניתן להבחין בהם בעין לא מקצועית כגון בעיות בזיכרון או בעיות בקריאה, בעיות בזיכרון ועוד.

יעילותו של אבחון דידקטי בחשבון

יעילותו של אבחון דידקטי בחשבון עוזרת משתי בחינות, בחינה פרקטית - כשיודעים מה הבעיה ניתן לטפל בה ולהתאים לה שיטת טיפול מיוחדת הוראה מתקנת ועוד. יחס המורים, התאמת מבחנים ושעורי בית בצורה אישית, וכן תיאום ציפיות של המערכת החינוכית לגבי קצב ההתקדמות היחסית.


נשמח לעמוד לשירותכם.
התקשרו עוד היום לקביעת פגישה: 072-394-4408


עמוד הבית אודות מכון הישג צוות מומחים אבחון דידקטי לילדים מחירון אישורים ורישיונות דרושים סניפים מאמרים צור קשר