תפריט
צור קשר
טלפון
אבחון דידקטי - מכון הישג
072-394-4408      פייסבוק      צור קשר טלפון
התקשרו 0723944408
אבחון דידקטי אבחון דידקטי נותן לתלמידים, הורים, מורים וגם סטודנטים תמונה מדויקת ומפורטת לא רק על עצם קיומן של לקויות למידה, אלא גם היכן מסתתרות נקודות החוזק, ואיך ניתן למקסם את היכולות של כל אחד ואחד לפי הנתונים האישיים והיכולות שלו. החל מ-1400
אבחון פסיכודידקטי בגישתנו הייחודית, מכון הישג בודק את מכלול היכולות, הכישורים והפוטנציאל של כל מאובחן על מנת לזהות לקויות למידה. לאחר בדיקה מקיפה, המומחים שלנו ייתנו דגשים מקצועיים כדי לטפל בכל נושא ספציפי. הנחה לקבוצות
לרשימת המאמרים
מלאו את הטופס הבא ונציג מטעמינו יחזור אליכם :
שם מלא
טלפון
דוא"ל
הערות
 

אבחון דידקטי לגיל הרך

כל מה שרציתם לדעת על אבחון דידקטי לגיל הרך.

במשך שנים רבות המודעות לאבחונים הדידקטיים לא הייתה גבוהה וייתכן שהסיבה לכך הייתה שכל התחום הזה לא היה ברור מלכתחילה. עם השנים התפתח התחום והמודעות גברה וכיום האבחונים מדוייקים וברורים יותר וכך יעילות האבחונים גדלה בכל הגילאים והסוגים השונים של לקויות הלמידה. אבחון דידקטי לגיל הרך היה נחשב מאוד לא פשוט כי היה צורך להתאים את המבחנים לגיל שבו לא תמיד הנבחנים מפגינים את הסימנים שמעידים על לקות למידה. 

במרבית המקרים, כשמדובר על הגיל הרך, מתחילים לאסוף נתונים במרפאות לבריאות הילד. מעקבי התפתחות יכולים להיות הסימנים הראשונים ולעתים ניתן לראות סימנים ברורים על סמך אבחנה רפואית ומשם יינתנו המלצות לביצוע אבחון דידקטי. בנוסף לכך, בתקופת הגן הילדים יכולים להתחיל להראות סימנים של קשיים בפעולות מוטוריות וקשיים ברכישת שפה, פעולות חשבון בסיסיות של חיבור או אפילו זיהוי אותיות וצלילים. ככל שהילד מתבגר ניתן לקבל נתונים יותר מדויקים כדי להבין אם מדובר בקשיים שנובעים כתוצאה מלקות למידה כמו הפרעת קשב וריכוז או דיספרקציה או שמא יש גורמים אחרים.

ביצוע אבחון לפני כיתה א'

האבחונים הדידקטיים לגיל הרך הופכים להיות כמעט הכרח לפני שמגיעים לכיתה א'. ישנם הורים ששולחים את הילד שלהם לכיתה א' ומופתעים מקצב ההתקדמות של הילד שלהם ביחס לשאר בני הכיתה. על מנת להימנע ממקרים כאלו, מומלץ לבצע אבחון דידקטי לגיל הרך כבר לפני כיתה א' כדי לדעת מה מצב הילד ובמידה והוא בעל לקות למידה - להבין את המצב, ללמוד איך להתמודד ולקבל את כל הכלים כדי לעזור לילד להגיע להישגים גבוהים.


נשמח לעמוד לשירותכם.
התקשרו עוד היום לקביעת פגישה: 072-394-4408


עמוד הבית אודות מכון הישג צוות מומחים אבחון דידקטי לילדים מחירון אישורים ורישיונות דרושים סניפים מאמרים צור קשר