תפריט
צור קשר
טלפון
אבחון דידקטי - מכון הישג
072-394-4408      פייסבוק      צור קשר טלפון
התקשרו 0723944408
אבחון דידקטי אבחון דידקטי נותן לתלמידים, הורים, מורים וגם סטודנטים תמונה מדויקת ומפורטת לא רק על עצם קיומן של לקויות למידה, אלא גם היכן מסתתרות נקודות החוזק, ואיך ניתן למקסם את היכולות של כל אחד ואחד לפי הנתונים האישיים והיכולות שלו. החל מ-1400
אבחון פסיכודידקטי בגישתנו הייחודית, מכון הישג בודק את מכלול היכולות, הכישורים והפוטנציאל של כל מאובחן על מנת לזהות לקויות למידה. לאחר בדיקה מקיפה, המומחים שלנו ייתנו דגשים מקצועיים כדי לטפל בכל נושא ספציפי. הנחה לקבוצות
לרשימת המאמרים
מלאו את הטופס הבא ונציג מטעמינו יחזור אליכם :
שם מלא
טלפון
דוא"ל
הערות
 

אבחון דידקטי לסטודנטים

אבחון דידקטי לסטודנטים במחירים מיוחדים לבעלי לקויות למידה או חשד ללקויות למידה. באמצעות אבחון דידקטי לסטודנטים ניתן לקבל הקלות במבחנים, כגון הארכת זמן, סינון שאלות, הקראה בעל פה ועוד..

אבחון דידקטי לסטודנטים - מכון הישגסטודנטים? מוצאים את עצמכם לומדים יותר מכולם ועדיין לא מצליחים להגיע להישגים?

באמצעות אבחון דידקטי לסטודנטים תוכלו לבדוק את השורש לכל לקויות הלמידה שלכם.

אבחון דידקטי לסטודנטים מבצע בדיקה יסודית של גורמים רבים ללקויות למידה, בין שאנו מודעים אליהם או ובין אם לא. הגורמים הללו משפיעים באופן ישיר או באופן עקיף על יכולת הלמידה של התלמיד ומקורם יכול להיות שכלי, פיזי או רגשי.
חשוב להבין כי אין כאן רק ניסיון להגדיר בעיות ולפתור את הסטודנטים מהתמודדות, באמצעות אבחון דידקטי לסטודנטים יהיה את האפשרות לדעת האם הם זקוקים להוראה מתקנת, ואם כן איזה סוג של הוראה מתקנת, ובאיזה תחום יש להשקיע את מירב המאמץ על מנת לראות פירות נאים בתוך זמן קצר ככל האפשר.
עם זאת, מכון הישג מספק את האבחון למוסדות גבוהים על מנת שיוכלו להתחשב במצב הסטודנט ולסייע לו ככל האפשר בהקלות במבחנים, חומרי עזר, שיעורים פרטיים מסובסדים בהתאם לנוהל של כל מוסד ומוסד וכן על פי הוראות משרד החינוך.

למרות שבעבר היה נהוג להאשים תלמידים שלא מצליחים בלימודים בעצלנות או חוסר השקעה, היום ידוע כי לקויות למידה רבות כפויות על תלמידים בכל הגילאים ביניהם גם סטודנטים. חלק ניכר מהבעיות לא יכולות להיפתר ללא עזרה של מומחה בתחום הלקות על ידי הוראה מתקנת.

אין סיבה לוותר על הישגיות! מכון הישג יוביל אתכם להישגים!


נשמח לעמוד לשירותכם.
התקשרו עוד היום לקביעת פגישה: 072-394-4408


עמוד הבית אודות מכון הישג צוות מומחים אבחון דידקטי לילדים מחירון אישורים ורישיונות דרושים סניפים מאמרים צור קשר