תפריט
צור קשר
טלפון טלפון
072-394-4408      פייסבוק      צור קשר טלפון
לרשימת הסניפים שלנו התקשרו 0723944408
מידע על אבחון דידקטי ופסיכודידקטי
מלאו את הטופס הבא ונציג מטעמינו יחזור אליכם :
שם מלא
טלפון
דוא"ל
הערות
 

אבחון דידקטי מחיר

אל תוותרו על האבחון הדידקטי המקצועי בגלל מחיר גבוה. מכון הישג פועל למען שיוויון בין שכבות האוכלוסיה, לכן מחירו של האבחון הדידקטי הוא מהזול ביותר בתחום.

אבחון דידקטי מחיר - מכון הישגאבחון דידקטי במחיר השווה לכל נפש זהו כמעט חלום כשזה נוגע למקצועות הפסיכולוגיה.

מכון הישג מכיר במציאות שבה אנשים לעיתים מחליטים האם לגשת אל אבחון דידקטי או לא רק על פי המחיר, למרות החשיבות הרבה שיש לאבחון זה ולמשמעות שלו לשיפור ההישגים של התלמידים.

מחיר אבחון דידקטי במכון הישג הינו החל מ-1,400 ש"ח.

כאשר בתמורה מקבל התלמיד או הסטודנט אבחון דידקטי ייסודי ברמה הגבוהה ביותר המצביע על כל הגורמים הדידקטיים ללקויות הלמידה בכל אחד מהתחומים שהאבחון בודק, כולל עברית, לשון, הבנת הנקרא ועוד...

מחיר של אבחון דידקטי זה מקנה למאובחן הכרה רשמית של כל מוסדות הלימוד, בתי ספר ואקדמיה בלקויות הלמידה ומחייבים אותם להקל משמעותית על פי המלצת האבחון במבחנים. הקלות במבחנים יכולות להיות על ידי צמצום כמות חומר הלימוד, תוספת זמן במבחנים, הקראת שאלות בעל פה, מבחן בעל פה, תרגומונים לשפה זרה ועוד..

כמו כן, יחס המורים משתנה באופן מיידי וטבעי לאחר שהמורה מבין כי התלמיד מתקשה בעקבות לקות ספציפית ויכול לסייע להם באופן אישי על הצגת החומר בצורה שתתאים גם לו. זו גם אחת הסיבות שבגינה חשוב לפנות לאבחון דידקטי בהקדם, מכיוון שהיחס של המורים משפיע על ההתמודדות של התלמיד ועדיף להימנע מיחס שלילי שנובע מחוסר מודעות ללקות.


נשמח לעמוד לשירותכם.
התקשרו עוד היום לקביעת פגישה: 072-394-4408