תפריט
צור קשר
טלפון
אבחון דידקטי - מכון הישג
072-394-4408      פייסבוק      צור קשר טלפון
התקשרו 0723944408
אבחון דידקטי אבחון דידקטי נותן לתלמידים, הורים, מורים וגם סטודנטים תמונה מדויקת ומפורטת לא רק על עצם קיומן של לקויות למידה, אלא גם היכן מסתתרות נקודות החוזק, ואיך ניתן למקסם את היכולות של כל אחד ואחד לפי הנתונים האישיים והיכולות שלו. החל מ-1400
אבחון פסיכודידקטי בגישתנו הייחודית, מכון הישג בודק את מכלול היכולות, הכישורים והפוטנציאל של כל מאובחן על מנת לזהות לקויות למידה. לאחר בדיקה מקיפה, המומחים שלנו ייתנו דגשים מקצועיים כדי לטפל בכל נושא ספציפי. הנחה לקבוצות
לרשימת המאמרים
מלאו את הטופס הבא ונציג מטעמינו יחזור אליכם :
שם מלא
טלפון
דוא"ל
הערות
 

אבחון לקויות למידה לסטודנטים

אבחון לקויות למידה לסטודנטים היא המומחיות של מכון הישג, סיוע באבחון בעיות למידה ויכולת הצלחה במבחנים שאיננה תלויה ברמת הידע של הלומד, מתן אישורים להקלות במבחנים, תוספת זמן, סינון שאלות, הקראה בעל פה ועוד..

אבחון לקויות למידה לסטונטים - מכון הישגלא צריך להתבייש בגלל לקויות למידה! 

אבחון לקויות למידה לסטודנטים של מכון הישג יסייע לכם בצורה חד משמעית הן באבחון ומתן הקלות, והן במציאת הגורמים המדוייקים ללקות הלמידה והתאמת הוראה מתקנת שתוביל אתכם להישגיות.

אחת הבעיות המשמעותיות ביותר המצריכות אבחון לקויות למידה לסטודנטים זהו אי היכולת למרות כל כך הרבה שנות לימוד להבין מה הגורם ללקות הלמידה של הסטודנטים.

מכוני אבחון לקויות למידה לסטודנטים

לעיתים בעיות שהוזנחו בכל 12 שנות הלימוד בבית הספר צצות ועולות כאשר הסטודנט מבין כי על מנת לעסוק במקצוע מסוים עליו להתמודד עם לקויות הלמידה שלו, להשקיע בלימודים ולהגיע להישגים.

בתהליך אבחון לקויות למידה לסטודנטים מתבצע באמצעות אבחון דידקטי או אבחון פסיכודידקטי  אנו בודקים, זיכרון, הבנת הנקרא, חשד להפרעות קשב וריכוז ועוד גורמים רבים שעלולים לגרום ללקויות הלמידה להופיע.

אבחון ליקויי למידה להצלחה בלימודים

אם בעבר תלמיד שלא הצליח בלימודים לא היה מתקדם אלא נושר, כיום בזכות התקדמות של מחקרים רבים ניתן לאבחן את הבעיות של הסטודנטים ולהתאים להם באופן אישי את הדרך לתיקון אותם לקויות ושיפור מיומנות הלמידה בצורה משמעותית וניכרת, בתוך זמן קצר יחסית - כמובן על פי רמת המוטיבציה להשקעה של הסוטדנט.

בנוסף, אבחון לקויות למידה לסטודנטים מקנה הקלות משמעותיות מאוד במוסדות להשכלה גבוהה, תוספת זמן, קריאת שאלון, מבחן בעל פה וכן את הזכות לקבל ממוסד הלימודים סיוע רשמי בעלות מסובסדת של שיעור פרטי בהוראה מתקנת על פי התקנונים השונים של המוסדות והוראות משרד החינוך.

אין סיבה לוותר על הישגיותבגלל אבחון ליקויי למידה! רשת מכוני אבחון לקויות למידה של מכון הישג יובילו אתכם להישגים!
 


נשמח לעמוד לשירותכם.
התקשרו עוד היום לקביעת פגישה: 072-394-4408


עמוד הבית אודות מכון הישג צוות מומחים אבחון דידקטי לילדים מחירון אישורים ורישיונות דרושים סניפים מאמרים צור קשר