תפריט
צור קשר
טלפון
אבחון דידקטי - מכון הישג
072-394-4408      פייסבוק      צור קשר טלפון
התקשרו 0723944408
אבחון דידקטי אבחון דידקטי נותן לתלמידים, הורים, מורים וגם סטודנטים תמונה מדויקת ומפורטת לא רק על עצם קיומן של לקויות למידה, אלא גם היכן מסתתרות נקודות החוזק, ואיך ניתן למקסם את היכולות של כל אחד ואחד לפי הנתונים האישיים והיכולות שלו. החל מ-1400
אבחון פסיכודידקטי בגישתנו הייחודית, מכון הישג בודק את מכלול היכולות, הכישורים והפוטנציאל של כל מאובחן על מנת לזהות לקויות למידה. לאחר בדיקה מקיפה, המומחים שלנו ייתנו דגשים מקצועיים כדי לטפל בכל נושא ספציפי. הנחה לקבוצות
לרשימת המאמרים
מלאו את הטופס הבא ונציג מטעמינו יחזור אליכם :
שם מלא
טלפון
דוא"ל
הערות
 

אבחון פסיכודידקטי - הנחה

מחפשים הנחה לאבחון פסיכודידקטי? הנה כמה דרכים שבאמצעותם תוכלו לקבל הנחה, זה פשוט וזה יחסוך לכם מאות שקלים!

לקויות למידה לא מחפשות אנשים לפי כתובת או לפי מעמד. אנשים רבים מכל האוכלוסיה סובלים מלקויות למידה בין אם הם עברו אבחון ובין אם לא, אבל לפעמים הסיבה לכך שאנשים לא עוברים אבחון זה בגלל המחירים של האבחונים עצמם. בין אם מדובר באבחון דידקטי ובין אם מדבור באבחון פסיכודידקטי שמחירם יכול לנוע בין מאות לאלפי שקלים. 

יש כמה דרכים לקבל הנחה באבחון פסיכודידקטי ואבחון דידקטי ועליהן נדבר עכשיו:

הדרך הראשונה היא פשוט למצוא מכון אבחון המבצע אבחונים במחיר זול יותר משאר מכוני האבחון. לפעמים מחיר רגיל של מכון אבחון אחד הוא זול יותר ממחיר של מכון אבחון אחר אשר מספק מחיר יקר יותר גם אם מדובר במבצע כביכול. 

דרך נוספת לקבלת הנחה בביצוע אבחון פסיכוידקטי (וגם דידקטי) היא באמצעות קבוצה. קבוצה של תלמידים או סטודנטים המעוניינת לבצע אבחון יכולה לגשת "כאחד" למכון אבחון ולבקש מחיר מוזל יותר. זה עובד בהנחות קבוצתיות כשקונים מוצר וזה יכול לעבוד גם במקרה כזה - פשוט להכין רשימה של אנשים שמעוניינים לבצע אבחון ולהתקשר לברר מה אפשר לעזור.

עוד דרך לקבל הנחה בביצוע אבחונים היא באמצעות קופת החולים. קופות חולים שונות מבצעות שיתופי פעולה עם מכוני אבחון ולכן התקשרו למכון האבחון שבו אתם רוצים לקבל את האבחון ובדקו אם קופת החולים שלכם משתפת איתם פעולה ומממנת חלקית את האבחון. באותה מידה אפשר להתקשר לקופת החולים עצמה.

אם הגעתם עד לפה, כנראה שאתם מחפשים הנחה לאבחון פסיכודידקטי, או לחילופין אתם מחפשים מחיר מוזל יותר מאשר המחיר שאותו ראיתם במקומות אחרים ובפרסומות. אם כך המצב, התקשרו אלינו ונראה במה נוכל לעזור לכם.


נשמח לעמוד לשירותכם.
התקשרו עוד היום לקביעת פגישה: 072-394-4408


עמוד הבית אודות מכון הישג צוות מומחים אבחון דידקטי לילדים מחירון אישורים ורישיונות דרושים סניפים מאמרים צור קשר