תפריט
צור קשר
טלפון טלפון
072-394-4408      פייסבוק      צור קשר טלפון
לרשימת הסניפים שלנו התקשרו 0723944408
מידע על אבחון דידקטי ופסיכודידקטי
מלאו את הטופס הבא ונציג מטעמינו יחזור אליכם :
שם מלא
טלפון
דוא"ל
הערות
 

קורס פסיכומטרי ללקויי למידה

במכון הישג חשוב לנו לעזור לכל תלמיד לממש את הפוטנציאל שלו ,להשתלב באקדמיה ולהתקבל למסלול הלימודים בו הוא מעוניין. היות והמבחן הפסיכומטרי הוא מבחן חובה לרוב מסלולי הלימודים באקדמיה, חשוב לדעת עליו כמה דברים

במכון הישג חשוב לנו לעזור לכל תלמיד לממש את הפוטנציאל שלו ,להשתלב באקדמיה ולהתקבל למסלול הלימודים בו הוא מעוניין. היות והמבחן הפסיכומטרי הוא מבחן חובה לרוב מסלולי הלימודים באקדמיה, חשוב לדעת עליו כמה דברים:

  1. התאמות במבחן הפסיכומטרי – ניתן לקבל התאמות במבחן הפסיכומטרי. הארכת זמן, שימוש במחשבון, הקראה באנגלית/עברית ועוד. אצלנו במכון הישג יש את הגורמים המקצועיים  בתחום ותוכלו לערוך אצלנו אבחון לקראת המבחן הפסיכומטרי ולהיוועץ בנו.
  2. קורס פסיכומטרי ללקויי למידה ובעלי הפרעת קשב – ניתן וגם רצוי ללמוד בקורס פסיכומטרי ייעודי ללקויי למידה ובעלי הפרעת קשב. בבית ספר E.Z WAY יש קורס ללקויי למידה כבר כמעט 15 שנים. הקורס מאופיין בכיתות קטנות (בין 8 ל- 16 תלמידים), מורה מומחה בהוראה ללקויי למידה ומה שמאוד חשוב – יש גם ליווי אישי ושיעורים פרטיים (ללא עלות נוספת) לאורך כל הקורס כדי לסייע לכל אחד להצליח בבחינה.
  3. סימולציות מותאמות ללקויי למידה – ברגע שתקבלו התאמות בבחינה, זה אומר שאופן ההבחנות שלכם שונה (לטובה, אבל עדיין שונה). חשוב מאוד לתרגל את החומרים ובייחוד את הסימולציות באופן שמדמה בצורה יעילה את הבחינה בה תבחנו (הקראה באנגלית/בחינה על מחשב עם זמנים מיוחדים...). בקורס ב-E.Z WAY ישנן סימולציות שמדמות את הבחינה שתקבלו עם ההתאמות.
  4. איפה ניתן ללמוד קורס פסיכומטרי ללקויי למידה - קורסי פסיכומטרי מותאמים ללקויי למידה של חברת EZ WAY נלמדים במגוון האוניברסיטאות, בין היתר: באוניברסיטת חיפה, אוניברסיטת בר אילן, אוניברסיטת בן גוריון, בתל אביב, בירושלים וכן בשלוחות של החברה מהגליל והקריות ועד לבאר שבע.

 

בכל שאלה לגבי אבחונים לפסיכומטרי אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון בראש הדף.

ובכל שאלה לגבי מבחן פסיכומטרי ללקויי למידה אתם מזומנים להתקשר ל-E.Z WAY – 1-700-70-70-07 או לבקר באתר www.ezway.co.il


נשמח לעמוד לשירותכם.
התקשרו עוד היום לקביעת פגישה: 072-394-4408