תפריט
צור קשר
טלפון טלפון
072-394-4408      פייסבוק      צור קשר טלפון
לרשימת הסניפים שלנו התקשרו 0723944408
מידע על אבחון דידקטי ופסיכודידקטי
מלאו את הטופס הבא ונציג מטעמינו יחזור אליכם :
שם מלא
טלפון
דוא"ל
הערות
 

דפי מידע

מה נותן אבחון פסיכודידקטי?
שאלה זו נשאלת הרבה פעמים בהקשר של 'מה הרווח של הילד מהאבחון' וגם בהקשר של מה נותן אבחון פסיכודידקטי שאבחון דידקטי לא מספיק? התשובה למעשה היא אותה תשובה לשתי השאלות.
צפיות : 233
 
אבחון פסיכודידקטי
דף זה יעזור לכם להבין מהו אבחון פסיכודידקטי, למי הוא מתאים, מתי צריך לשלוח את הילד שלכם לאבחון זה, מהו התהליך של האבחון הפסיכודידקטי ולמי לפנות כדי לבצע את האבחון.
צפיות : 703
 
מאבחנת דידקטית
מחפשים מאבחנת דידקטית? הגעתם למקום הנכון. מכון הישג הוא מכון אבחון עם מבחר מאבחנות דידקטיות מקצועיות מכל רחבי הארץ.
צפיות : 514
 
טיפול בהפרעות קשב וריכוז במבוגרים
כידוע, הפרעת קשב וריכוז לא חולפת עם הזמן, וילדים שסבלו מהפרעת קשב גדלים לסבול ממנה גם כשהם מבוגרים. עם זאת, אל נתייאש, יש טיפול בהפרעות קשב וריכוז במבוגרים, והוא בהחלט יעיל!
צפיות : 747
 
באנר אינו קיים
אבחון דידקטי לגיל הרך
כל מה שרציתם לדעת על אבחון דידקטי לגיל הרך.
צפיות : 852
 
הפרעת קשב וריכוז בבית הספר
מורים אשר רוצים לזהות את הפרעות הקשב והריכוז בקרב תלמידים שלא פנו לאבחון יוכלו לזהות את הסימנים במאמר הנ"ל על מנת לאתר תלמידים שעלולים לסבול מהפרעת קשב וריכוז.
צפיות : 664
 
אבחון פסיכודידקטי - הנחה
מחפשים הנחה לאבחון פסיכודידקטי? הנה כמה דרכים שבאמצעותם תוכלו לקבל הנחה, זה פשוט וזה יחסוך לכם מאות שקלים!
צפיות : 2238
 
דיסקלקוליה - לקות בחשבון ומתמטיקה
הסבר קצר על דיסקלקוליה ועל אבחון דידקטי במתמטיקה ובחשבון.
צפיות : 653
 
באנר אינו קיים
אבחון דידקטי למבוגרים - כלי להמשך החיים
אפשר להסתכל על אבחון דידקטי למבוגרים בהרבה דרכים, אבל הדרך הטובה ביותר היא להסתכל על זה כעל כלי להמשך החיים שיעזור לכם להשיג את מטרותיכם.
צפיות : 1616
 
אבחון דידקטי במתמטיקה ואנגלית
אפשר למקד את האבחונים הדידקטיים בתחומים מסוימים. כל מה שצריך לעשות הוא לבקש אבחון דידקטי במקצוע המבוקש כמו אנגלית או מתמטיקה.
צפיות : 630
 
דיסלקציה - הגדרה
מהי הגדרתה של דיסלקציה?
צפיות : 1847
 
סוגי הדיסלקציה (דיסלקסיה)
מה הם סוגי הדיסלקסיות ומה מאפיין כל אחד מהסוגים.
צפיות : 1121
 
באנר אינו קיים
תהליך האבחון הדידקטי
מה התהליך של האבחון הדידקטי החל מהפניה ועד לקבלת המסקנות? למידע המלא הכנסו למאמר.
צפיות : 725
 
אבחון דידקטי - מטרה ותהליך
מהי מטרת האבחון הדידקטי ומה קורה בתהליך של האבחון? כמה תשובות לשאלות חשובות מאוד במאמר אחד.
צפיות : 795
 
אבחון לקויות למידה
לקות למידה באה לידי ביטוי בקושי ברכישת מיומנויות למידה בסיסיות – קריאה, כתיבה וחשבון
צפיות : 5014
 
אבחון דיסלקציה
דיסלקציה היא לקות למידה הבאה לידי ביטוי בקשיים ברכישה ושימוש בדיבור, קריאה וכתיבה (ויש הכוללים גם יכולות מתמטיות). על מנת לגלות את קיומה של הדיסלקציה יש לעבור אבחון מדוקדק
צפיות : 6454
 
באנר אינו קיים
אבחון הפרעות קשב וריכוז
בעשור האחרון, הפרעות קשב וריכוז ADHD (Attention-Deficit/Hyperactivity Disorder) מקבלות את תשומת הלב הראויה להן הן בקרב ילדים והן בקרב מבוגרים. כנסו לקריאת המאמר המלא
צפיות : 4858
 
אבחון דידקטי לילדים
אבחון דידקטי לילדים הינו אבחון ייסודי ומקצועי שמטרתו הינה לאבחן את הגורמים לליקויי למידה אצל הילדים בעלי קושי בלימודים. ישנם סיבות רבות מאוד לחוסר הצלחה בלימודים, מטרת אבחונים דידקטיים היא לאתר אותם ולמצוא פתרונות מתאימים.
צפיות : 5990
 
אבחון דידקטי לסטודנטים
אבחון דידקטי לסטודנטים במחירים מיוחדים לבעלי לקויות למידה או חשד ללקויות למידה. באמצעות אבחון דידקטי לסטודנטים ניתן לקבל הקלות במבחנים, כגון הארכת זמן, סינון שאלות, הקראה בעל פה ועוד..
צפיות : 8174
 
אבחון פסיכודידקטי בפתח תקווה
אבחונים פסיכודידקטיים בפתח תקווה מתבצעים על ידי מאבחנים פסיכודידקטים במכון הישג לתלמידים רבים באזור המרכז מידי שבוע. אבחון פסיכודידקטי בפתח תקווה מקל על תושבי העיר מלנדוד לערים אחרות במיוחד על מנת לקבל אבחון פסיכולוגי בתחום הלימודים.
צפיות : 5199
 
באנר אינו קיים
אבחון לקויות למידה לסטודנטים
אבחון לקויות למידה לסטודנטים היא המומחיות של מכון הישג, סיוע באבחון בעיות למידה ויכולת הצלחה במבחנים שאיננה תלויה ברמת הידע של הלומד, מתן אישורים להקלות במבחנים, תוספת זמן, סינון שאלות, הקראה בעל פה ועוד..
צפיות : 5735
 
אבחון פסיכודידקטי מחיר
מכון לאבחון פסיכודידקטי - מכון הישג דואג למחיר הוגן לכל משפחה, אם אתם חוששים מלקות למידה, אל תהססו, פנו אלינו לקבלת אבחון פסיכודידקטי במחירים הוגנים ותנאי תשלום נוחים.
צפיות : 11216
 
אבחון דידקטי מחיר
אל תוותרו על האבחון הדידקטי המקצועי בגלל מחיר גבוה. מכון הישג פועל למען שיוויון בין שכבות האוכלוסיה, לכן מחירו של האבחון הדידקטי הוא מהזול ביותר בתחום.
צפיות : 15609
 
אבחון דידקטי באנגלית
אם יש לכם קשיים באנגלית, אתם משקיעים ולא מצליחים, יתכן ואתם זקוקים לבדוק את הבעיה באמצעות אבחון דידקטי באנגלית, כך תוכלו להיות שקטים שאין לכם בעיה אמיתית, או לחילופין להתחיל לטפל בבעיה בצורה יסודית ולדאוג להכרה של משרד החינוך בבעיה בעקבות האבחון הרשמי בלקות הלמידה באנגלית.
צפיות : 6522
 
באנר אינו קיים
אבחון דידקטי במתמטיקה
אבחון דידקטי במתמטיקה ניתן על ידי מיטב המומחים של מכון הישג, לבירור אודות פרטים נוספים על אבחון במתמטיקה, גילוי לקויות למידה מוגדרות במתמטיקה, וקבלת הקלות ממשרד החינוך במתמטיקה, פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.
צפיות : 6061
 
אבחון דידקטי בחשבון
אבחון בחשבון ניתן על ידי מיטב המומחים של מכון הישג, פנו אלינו עוד היום לבירור אודות לקויות למידה בחשבון, מחירים ותנאי תשלום נוחים עבור אבחון דידקטי בחשבון.
צפיות : 5620
 
מציג תוצאות : 1 - 26 מתוך 26
1 |