תפריט
צור קשר
טלפון
אבחון דידקטי - מכון הישג
072-394-4408      פייסבוק      צור קשר טלפון
התקשרו 0723944408
אבחון דידקטי אבחון דידקטי נותן לתלמידים, הורים, מורים וגם סטודנטים תמונה מדויקת ומפורטת לא רק על עצם קיומן של לקויות למידה, אלא גם היכן מסתתרות נקודות החוזק, ואיך ניתן למקסם את היכולות של כל אחד ואחד לפי הנתונים האישיים והיכולות שלו. החל מ-1400
אבחון פסיכודידקטי בגישתנו הייחודית, מכון הישג בודק את מכלול היכולות, הכישורים והפוטנציאל של כל מאובחן על מנת לזהות לקויות למידה. לאחר בדיקה מקיפה, המומחים שלנו ייתנו דגשים מקצועיים כדי לטפל בכל נושא ספציפי. הנחה לקבוצות
לרשימת המאמרים
מלאו את הטופס הבא ונציג מטעמינו יחזור אליכם :
שם מלא
טלפון
דוא"ל
הערות
 

אבחון פסיכודידקטי מחיר

מכון לאבחון פסיכודידקטי - מכון הישג דואג למחיר הוגן לכל משפחה, אם אתם חוששים מלקות למידה, אל תהססו, פנו אלינו לקבלת אבחון פסיכודידקטי במחירים הוגנים ותנאי תשלום נוחים.

אבחון פסיכודידקטי מחיר - מכון הישגאבחון פסיכודידקטי של מכון הישג מתבצע על ידי ד"ר לפסיכולוגיה מומחה ללקויות למידה, אבחונים ומתן פתרונות לשיפור ההישגים.

מחיר אבחון פסיכודידקטי תלוי במס' גורמים שיוצרים לבסוף את מפרט האבחון הסופי שיותאם לנבחן. האבחון הפסיכודידקטי מוכר ומאושר על ידי משרד החינוך ומחייב את כל הגורמים מקצועיים במוסדות החינוך להכיר בגורמים ולהקל על התלמיד בדרכים שונות.

מחיר משתלם לאבחון פסיכודידקטי

מחיר אבחון פסיכודידקטי יצדיק את עצמו ללא כל ספק כאשר יימצאו הגורמים משפיעים באופן ישיר או עקיף על רמת הלימוד של התלמיד או הסטודנט וגורמים ללקות הלמידה. מיד לאחר אבחון הגורמים, ניתן להתאים שיטות הוראה מתקנת ייחודית לכל בעיה שנגלת ולשפר את רמת ההישגיות בצורה מושלמת.

לנוחותכם סניף בפתח תקווה וכן סניף ברמת גן לביצוע אבחון פסיכודידקטי.


נשמח לעמוד לשירותכם.
התקשרו עוד היום לקביעת פגישה: 072-394-4408


עמוד הבית אודות מכון הישג צוות מומחים אבחון דידקטי לילדים מחירון אישורים ורישיונות דרושים סניפים מאמרים צור קשר